Kategórie
Holiace strojčeky Gillette

Gillette Fusion Power – Manuálny holiaci strojček s prvkami elektrického

4.2 (83.33%) 6 votes

Manuálne holiace strojčeky (strojčeky na žiletky) sú tu už od roku 1977 . Ako prvý holiaci strojček z radu Gillette som sa rozhodol recenzovať jeden z najpopulárnejších produktov  na slovenskom trhu – Gillette Fusion Power.  Ako samotný názov napovedá pôjde o manuálny strojček s prvkami elektrického .  Oproti svojim predchodcom ponúka tento  produkt viac čepielok – konkrétne až 5 čepieľok, ktoré sú užšie a ostrejšie

Vibrovanie.

Spomínaný holiaci strojček má jeden dôležitý znak, ktorým sa výrazne líší od svojich predchodcov a tým je vibrovanie. Do spodnej časti strojčeka vložíte klasickú baterku (výrobca odporúča Duracell)  a stlačením tlačítka sa vám žiletka v rukách rozvibruje .  Cieľom tejto funkcie je spríjemniť rituál holenia a rovnako ho aj urýchliť . A je to pravda, oproti modelu MACH 3 je holenie pomocou Gillette Fusion Power rýchlejšie a pohodlnejšie, čo ocenia hlavne ľudia s citlivejšou pokožkou.

Dizajn.

Ako to u firmy Gillette a všeobecne pri holiacich produktoch býva zvykom, tvorcovia sa radi vyhrajú s dizajnom.  Tentokrát ponúka Gillette príjemne mierne luxusný dizajn v oranžovo-sivej farbe s ergonomickou ručkou na uchytenie .  Hlavica obsahuje 4 žiletky tesne pri sebe a 1 zarovnávaciu čepeľ vhodnú na dotvorenie brady alebo oholenie ťažko prístupných miest.   Ďalej sa na hlavici nachádza lubrikačný pásik a technológia „Comfort Guard“, ktorá vám predpripraví pokožku predtým ako vojde pod čepieľky.

gillette fusion power

Poďme si teda v stručnosti zhrnúť recenziu

 

  • Príjemnejšie oholenie oproti prechádzajúcim modelom
  • Až 5 čepieľok
  • Padne do ruky

 

  • Niekomu môže vadiť menenie batérie aj keď strojček vydrží dlho

Gillette Fusion Power – Náhradné hlavice

Jeden menší tip na záver . Odporúčam nakupovať náhradné hlavice nie len do Gillette Fusion Power ale všeobecne do všetkých manuálnych holiacich strojčekov z internetu. Dôvodom je naozaj veľký cenový rozdiel, ktorý dostanete v kamenných predajniach ako sú napríklad drogérie alebo nákupné centrá.  Rozdiel v cene náhradných hlavíc  Gillette Fusion Power môže byť až dvojnásobný !

nahradne hlavice

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.