Kategórie
Holiace strojčeky Braun

Je prémiový strojček Braun Series 9 9290cc tým doposiaľ najlepším z dielne nemeckého giganta?

Líder v starostlivosti o pánske holenie, spoločnosť Braun, opäť nesklamal a priniesol jeden z najpodarenejších modelov, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších pánov. Model  Braun Series 9 9290cc Wet&Dry  je kompletne navrhnutý a vyrobený v Nemecku, čo sa odzrkadľuje v jeho skvelých holiacich vlastnostiach.

Model je vhodný aj pre pánov s extrémne citlivou pokožkou, vďaka holiacej hlave s pridanou časťou, ktorá ochraňuje tvár pred podráždením. Štvordielna 10D flexibilná holiaca hlava sa prispôsobí aj tým najjemnejším nerovnostiam a komfortne oholí ťažko prístupné miesta.

Braun
Kvalitná čistiaca stanica je súčasťou balenia

Špeciálna titánová lišta Hyper Lift& Cut Trimmer, či Direct &Cut Trimmer a konštrukcia holiacej fólie Opti Foil ponúkajú riešenie na akýkoľvek typ chlpov. Iba málo produktov sa vyrovná kvalite a pohodliu počas holenia, aký ponúka Braun Series 9 9290cc.  Strojček je vodotesný až do hĺbky piatich metrov, umožňuje mokré, ale aj suché holenie. Výhodou je aj možnosť uzamknutia hlavice.

 Čo sa týka dizajnu, čierna farba v kombinácii s chrómom je výbornou voľbou. Spolu s ergonomickým dizajnom a povrchu, ktorý zabraňuje kĺzaniu je holenie efektné a efektívne zároveň. 

Údržba a čistenie modelu  Braun Series 9 9290cc

Neodmysliteľnou súčasťou balenia najvyššej rady od Braunu je čistiaca stanica s technológiou Braun Clean & Charge. Ponúka nasledovné funkcie: čistenie pomocou čistiaceho roztoku, nabíjanie (výhodou je možnosť nabíjania aj pomocou káblu), premazávanie (udrží britvy v dokonalom stave) a rýchle sušenie pre maximalizáciu výkonu. V ponuke je aj funkcia automatickej voľby programov, kedy stanica sama vyhodnotí, ktorý z nich je potrebný využiť.

Výkon a batéria holiaceho strojčeka.

Braun Series 9 9290cc je výnimočne tichým holiacim strojčekom. Inteligentná zvuková technológia Sonic optimalizuje výkon strojčeka vzhľadom k hustote fúzov. Nabíjacia doba je približne 45 minút s výdržou takmer 50 minút, takže vám nabitý vydrží aj na dlhšie cesty. Svetelný indikátor na stanici signalizuje čas do úplného nabitia strojčeka pre lepší prehľad.

 • Čistiaca stanica s technológiou Braun Clean & Charge
 • Nemecká precíznosť a dizajn modelu
 • Oholenie bez podráždenia aj extrémne citlivej pokožky
 • Veľké množstvo funkcií a využitia strojčeka

 

 • Vyššia cena, ktorá však zodpovedá kvalite a výkonu
Dizajn
Ergonomický dizajn strojčeka, ktorý padne do ruky

Strojček sa dodáva v balení s vkusným cestovným puzdrom. Model v sebe snúbi nemeckú precíznosť a dizajn s prvotriednymi materiálmi, technológiami a holiacimi vlastnosťami, čo z neho robí jeden z najvyspelejších strojčekov na trhu. Zodpovedajúca  cena na trhu sa pohybuje vo vyššej cennovej hladine v závislosti od predajcu. Odporúčame nákup len u overených predajcov elektroniky.

Kategórie
Holiace strojčeky Braun

Braun Series 3-3050cc – Recenzia holiaceho strojčeka

Ďalším pánom na holenie v hodnotení sa stal strojček Series 3-3050cc od spoločnosti BRAUN. V

hodný na suché aj mokré holenie, prekvapí atraktívnym, červeno čiernym prevedením. Ako už býva pri produktoch spoločnosti BRAUN zvykom, vlastnosti holiaceho strojčeka zabezpečia do hladka oholenú tvár bez zbytočného podráždenia.

 • Stredný zastrihovač oholí aj dlhšie fúzy
 • Dobre kopíruje črty tváre
 • Nedráždi pokožku
 • Systém Clean&Charge strojček vyčistí, premaže a nabije
 • Atraktívny dizajn

 

 • mierne vyššia cena

 

Strojček zdobí trojitá hlavica s planžetami SensoFoil a spolu so systémom FreeFloat umožňuje dobrú priľnavosť počas holenia a prispôsobí ho akémukoľvek tvaru tváre. V spojení s pohybujúcim sa stredným zastrihovačom využívajúcim technológiu microcombi oholí aj dlhšie fúzy, čo ocenia najmä tí páni, ktorá sa neholia každý deň. BRAUN Series 3-3050cc oholí aj zle dostupné miesta bez zbytočnej bolesti a vytrhávania chlpov.

Údržba a nabíjanie

Vodeodolnosť až do hĺbky jedného metra je už štandardným parametrom výrobkov od BRAUN. Bez problémov sa s ním oholíte po tečúcou vodou, s penou, či bez nej. Po holení ho jednoducho opláchnete vodou. Pomocou funkcie Clean&Charge však strojček vyčistí britvy, premaže ich, dobije sa a je pripravený na ďalšie použitie bez ďalšej námahy a starostlivosti.

Holiaci strojcek dizajn
Dizajn holiaceho strojčeka značky Braun Series 3-3050cc

 

 

Cena a výkon

Výkonnostne patrí k lepšiemu priemeru s dobou holenia až do 45 minút. Pri nabíjaní je potrebné počítať s približne jednou hodinou. Cena strojčeka sa pohybuje od 90 eur u overených predajcov elektroniky. Za mierne vyššiu cenu však ponúka komfort popredného výrobcu holiacich strojčekov s využitím inovatívnych technológii a materiálov na trhu. Ak hľadáte komfortné a hladké oholenie na každý deň, BRAUN Series 3-3050cc bude pre vás tou správnou voľbou.

Vyskúšali ste už tento produkt? Napíšte nám o vašich dojmoch v komentároch.

Kategórie
Holiace strojčeky Braun

Všetko, čo potrebujete vedieť o prémiovom holiacom strojčeku BRAUN SERIES 7799

Nemecká spoločnosť Braun priniesla v podobe holiaceho strojčeka BRAUN SERIES 7799 prémiovej rady jeden z najlepších produktov na trhu. Strojček je ideálny na suché ale aj mokré holenie v sprche, nakoľko je vodotesný a teda poskytuje možnosť vyčistenia  aj pod tečúcou vodou. Päť rôznych nastavení (extra citlivé, citlivé, normálne, intenzívne a turbo) ponúka variabilitu a prispôsobenie výkonu pokožke každého užívateľa a dokonalé oholenie aj na ťažko dostupných miestach.

 

 • Výdrž batérie
 • Mokré holenie a čistenie
 • Luxusný dizajn a využitie najmodernejších materiálov
 • Dokonalé oholenie za pomoci pestrej škály funkcií
 • Čistiaca stanica, ktorá strojček očistí a premaže podľa stupňa opotrebovania

 

 • Trošku vyššia cena

Technológia Sonic využíva viac než 10 000 mikro vibrácií a zachytí tak maximálne množstvo fúzov  a chlpov naraz. Spoločnosť Braun využila v strojčeku najmodernejšie technológie a materiály, čo potvrdzuje aj planžeta OptiFoil  pre hlbšie zastrihnutie chlpov. Jediná patentovaná stredová lišta na svete zase aktívne nadvihuje chĺpky rastúce v opačnom smere a prispieva tak k ešte precíznejšiemu oholeniu. Unikátne nakombinované výkyvné holiacej hlavy spolu s plávajúcimi holiacimi planžetami predurčuje strojček splniť  aj tie najnáročnejším požiadavkám zákazníkov.

 Recenzia BRAUN SERIES 7799

Nabitie strojčeka  trvá približne hodinu, možnosť rýchleho nabíjania však čakaciu dobu výrazne skracuje na 30 minút. Produkt sa dodáva v exkluzívnom cestovnom puzdre spolu s čistiacou a nabíjacou stanicou so zdrojom,  čistiacou kazetou a kefkou na čistenie. Ergonomický dizajn holiaceho strojčeka umožňuje skvelé manévrovanie počas holenia.

Ďalšou výhodou strojčeka je automatická voľba napätia , čo ocenia najmä ľudia cestujúci po celom svete.

braun-series-7799
Čistiaca a nabíjacia stanica je súčasťou balenia produktu

Cena.

Cena holiaceho strojčeka BRAUN SERIES 7799 je prispôsobená jeho štýlovému dizajnu a výkonu. Začína na cenovke 209 eur u overených predajcov elektroniky. Nákup u neoverených a málo známych predajcov neodporúčame.

Čistenie a údržba holiaceho strojčeka BRAUN SERIES 7799

Strojček v rámci čistiaceho cyklu automaticky premaže a vysuší britvy. Prináša aj funkciu rýchleho čistenia za 25 sekúnd. Unikátny systém Clean & Renew automaticky vyhodnocuje opotrebovanie strojčeka a vyberie optimálnu intenzitu čistenia. Súčasťou balenia je aj kefka na čistenie, ktorá postačí na rýchlu údržbu.

Holiaci strojček BRAUN  je ideálny pre aktívnych a náročných zákazníkov, ktorí si potrpia na to najdokonalejšie oholenie za využitia najmodernejších funkcií a technológií v oblasti pánskeho holenia, čomu zodpovedá aj vyššia cena produktu.

Máte skúsenosť s holiacim strojčekom BRAUN SERIES 7799? Podeľte sa o ňu s nami v komentároch.

Kategórie
Holiace strojčeky Braun

Mali by ste siahnuť po holiacom strojčeku Braun series 1-190s ?

V dnešnej recenzií holiacich strojčekov Braun sme sa zamerali na produkt Series 1-190s.  Holiaci strojček Braun series 1-190 patrí k obľúbeným produktom na holenie v strednej cenovej kategórií a už dlhodobo patrí medzi top 10 produktov spoločnosti Braun.  Aká je však pravda, je tento holiaci strojček naozaj tak kvalitný vzhľadom na jeho cenu?  Braun Series 1 190s patrí medzi planežetové holiace strojčeky a disponuje špeciálnou planžetou s názvom FreeFloat, ktorá sa prispôsobuje rôznym záhybom a povrchu vašej tváre . Strojček sa tak dostane aj na ťažšie prístupné miesta .

Druhá planžeta SmartFoil na druhej strane zachytí ochlpenie, ktoré rastie do rôznych smerov v rôznych dĺžkach. Holiaca hlavica je úzka a strojček padne príjemne do ruky.  Oproti starším modelom je potrebné vziať do úvahy, že holiaca hlava už nie je pevná ale flexibilná.   Tento druh produktu ocenia predovšetkým začiatočníci v holení .

Napájací kábel má dĺžku približne 1,5 metra . Strojček je vhodný ako na mokré tak aj na suché holenie, z toho vyplýva aj výhoda, že produkt jednoducho vyčistíte pod tečúcou vodou v kúpeľni . Produkt sa nabíja 1 hodinu a vydrží na jedno nabitie cca 30 minút.      

BRAUN Series 1-190s
Dizajn holiaceho strojceka Braun 1-190s

 

 • Dizajn
 • Cena
 • Mokré holenie a čistenie

 

 • Drahšie náhradné hlavice

Údržba holiaceho strojčeka Braun Series 1-190s

Produkt sa čistí naozaj jednoducho a intuitívne . Kedže je strojček vhodný aj na mokré holenie, môžete ho s ľahkosťou umyť pod tečúcou vodou a následne nechajte vysušiť. Súčasťou balenie ja okrem nabíjačky a ochranného krytu aj čistiaci štetec, ktorý odporúčame dôkladne uschovať .

Dostupnosť a cena .

Braun Series 1-190s zoženiete u všetkých overených predajcov . Odporúčame vám však využiť nákup cez internet, kde je elektronika vždy za výhodnejšiu cenu ako v kamenných predajniach . U overených predajcov nebudete mať problem s podporou a ani reklamáciou. Strojček kúpite už od  43€ .  Zoženiete ho iba v jednej farbe – čiernej .

Máte osobné skúsenosti s týmto produktom? Podeľte sa o ne v komentároch !

 

 

Kategórie
Holiace strojčeky Braun

Recenzia holiaceho strojčeka Braun Series 3-3030s

Holenie patrí neoddeliteľne k životu nás, mužov. Či chceme alebo nie, touto činnosťou trávime naozaj veľa času. Preto je výber holiaceho strojčeka veľmi dôležitý. Ak však nemáte čas na zbytočné experimenty, nezúfajte! My sme za vás otestovali nový holiaci strojček Braun Series 3-3030s!

Braun Series 3 - 3030s
Braun Series 3 – 3030s je dizajnovo naozaj vydareným kúskom

 

Braun Series 3 je najnovšou a najmodernejšou generáciou planžetových holiacich strojčekov tejto značky. Ide o trojitý holiaci systém, ktorý je inteligentne zabezpečený hrebienkom Micro Comb a doplnený o planžetu SensoFoil. Tento hrebienok navádza fúzy a chĺpky do strihacej časti lepšie a efektívnejšie. Rýchlosť holenia sa tak rapídne zvyšuje, čo oceníte najmä pri časovej tiesni.

Trojitý holiaci systém Triple Action zaručuje dokonalé oholenie s prihliadnutím na pohodlie pokožky. Toto všetko nám prezrádza výrobca. Aká je však realita?

Prvou výhodou, ktorú sme si všimli oproti starším verziám, je dôkladnosť holenia. Strojček sa dostane prakticky kamkoľvek a nezabudne na žiadny chlp. Samozrejme – keďže ide o holiaci strojček, neoholí až tak, ako napríklad naostrená britva. To však od strojčekov ani nežiadame.

Holenie je rýchle, jednoduché a šetrné k pokožke. Braun Series 3 teda nedráždi ani tie najcitlivejšie typy pokožky mužov. Celý proces holenia je tichý a dá sa povedať, že príjemný. Už spomínaná rýchlosť je skvelou výhodou, ktorú neraz oceníte aj vy! Okrem toho je strojček vodotesný a vďaka kvalitným materiálom nemeckej výroby je aj odolný. Ide teda o dlhodobejšie riešenie. Ponúka jeden z najvýhodnejších pomerov ceny a kvality na trhu.

Braun 3-3030s zhrnutie recenzie:

 • Dôkladné oholí pomocou 2 planžiet a zastrihávača aj dlhšie fúzy
 • Produkt roka 2017
 • Výborný dizajn padne do ruky
 • Vodeodolný a umývateľný
 • Bezkonkurenčný pomer cena / kvalita

 

 • Červená farba sa nemusí pozdávať každému

Z nášho testovania vyplýva, že nám výrobca naozaj neklamal. Planžetový holiaci strojček Braun Series 3-3030s  je inovatívnou novinkou a dokonalým riešením z pohľadu kvality, ale aj ceny!

Kategórie
Holiace strojčeky Braun

Holiaci strojček Braun Series 1 130 – Recenzia

Prvý z radu holiacich strojčekov Braun, ktorý sme sa rozhodli recenzovať je  Braun Series 1 130 . Ako už názov napovedá ide o produkt zo série 1, ktorá sa vyznačuje dostupnou cenou . Je to však rovnaké aj s kvalitou? Čítajte ďalej, určite sa na to pozrieme. Ide o planžetový holiaci strojček, čo znamená, že ho ocenia ľudia, ktorí sú skôr za pravidelne holenie a maju jemnejšie chĺpky.  Aj keď strojček uvádza, že je vodotesný, neodporúča sa ho používať pri mokrom holení pokožky . Nádjete ho v čiernej farbe a jeho váha je 250 gramov.

Braun Series 1130

Recenzia produktu.

Prejdime teda ku konkrétnej recenzí a skúsenostiam, ktoré majú s holiacim storjčekom Braun Series 1 130 ľudia. Najviac vyzdvihovanou výhodou je samozrejme jeho cena . Kedže je strojček vodotesný môžete ho umývať vo vode . K strojčeku tiež ľahko nájdete holiace hlavice . Avšak ako to je s holením?  Majitelia strojčeka uvádzajú, že produkt má problémy  s oholením väčšej brady, tiež to chce prax ak sa chcete oholiť na menej dostupných miestach ako je krk  a problémy niekedy spôsobuje aj kratšia elektrická šnúra.   Niektorí užívatelia sa sťažujú aj na hluk, ktorý holiaci strojček Braun Series 1 130 vydáva – to však môže byť u každého individuálne.  Avšak stále prevládajú najmä pozitívne reakcie na tento produkt.

Poďme si teda zrhnúť silné a slabé stránky

 • Super cena
 • Zodpovedná kvalita
 • Umývateľný vodou

 

 • Kratšia šnúra
 • Problémy s tvrdším strniskom

 

Cena.

U overených predajcov nájdete Holiaci strojček Braun Series 1 130 od naozaj príjemných 30€ . Neodporúčame nakupovať u neoverených predajcov.