Kategórie
Holiace strojčeky Philips

Ako obstál v našej recenzii holiaci strojček Philips 1000 S1100/04?

Tentoraz sme pre vás otestovali holiaci strojček značky Philips, konkrétne model 1000 S1100/04. Určený je na suché holenie. Poďme si priblížiť jeho silné a slabé stránky.

Jednoznačnou devízou strojčeka  je systém CloseCut Blade system, ktorý zabezpečí, že čepielky budú vždy v dobrej kondícii.  Počas toho, ako strojček pracuje sa čepele navzájom ostria a sú pripravené na holenie za v podstate vždy. Hlavica s tromi frézkami Flex sa dokáže pohybovať štyrmi smermi, čo umožňuje pomerne dobrý dotyk strojčeka s tvárou počas holenia problémových miest ako je napríklad krk alebo čeľusť. Dizajn strojčeka neprekvapí, v rukách sa drží pohodlne počas holenia fúzov.

philips-1000-s1100-04

Čistenie a údržba holiaceho strojčeka Philips 1000 S1100/04

Pravdepodobne najväčšou nevýhodou strojčeka Philips 1000 S1100/04 je fakt, že je neumývateľný. Model vám to vynahradí pomerne jednoduchým otvorením, kedy pomocou štetinky vyčistíte frézky od prebytočných chlpov. Manuálne čistenie je teda miernou komplikáciou pri starostlivosti a údržbe. Štetinka je samozrejmou súčasťou každého balenia.

Model 1000 S1100/04 bol navrhnutý tak, že vám poslúži iba pri zapojení do elektrickej zásuvky, čo však vylučuje patálie s nabíjaním. Jednoducho ho zapnete a strojček vás kvalitne oholí.

Súčasťou balenia je už spomínaná štetinka na čistenie hlavíc a ochranný kryt. Prevedenie v čiernej farbe modelu svedčí, tak ako prekvapí jeho ľahkosť, 0,37 kg, čo z neho robí ideálneho spoločníka pre cestovanie naľahko. Strojček nie je vodotesný a neumožňuje zastrihávanie chlpov.

hlavica holiaceho strojčeka
hlavica holiaceho strojčeka

 

 • CloseCut Blady system – čepielky sa ostria počas samotného holenia
 • Hlavica s tromi frézkami Flex sa pohybuje v 4 smeroch
 • Je prenosný, skladný a ľahko sa používa

 

 • Nie je vodotesný
 • Komplikovanejšie sa čistí

Ak hľadáte spoľahlivý frézový holiaci strojček na suché holenie a nevadí vám manuálne čistenie frézok, výhody modelu 1000 S1100/04 určite oceníte a v praxi pocítite. Cena, ktorá začína približne na 28 eurách je odpovedajúcou vzhľadom k tomu, čo strojček dokáže ponúknuť.

Máte so strojčekom Philips 1000 S1100/04 vlastnú skúsenosť? Dajte nám o nej vedieť.

Kategórie
Holiace strojčeky Philips

Philips BG 2036/32 Recenzia

Naša najnovšia recenzia sa zamerala na holiaci a zastrihávací strojček Phillips BG 2038/32. Aké sú jeho plusy a mínusy?

Jednou z z najväčších devíz tohto produktu je jeho univerzálnosť. Či už si potrebujete oholiť hlavu, alebo len strnisko, strojček je určený pre vás. Ergonomický dizajn a predĺžená rukoväť vám umožnia dobré uchopenie strojčeka, s ktorým si oholíte  aj horšie dostupné miesta. Holenie chrbta tak už nebude predstavovať žiadnu komplikáci.

Phillips BG 2038/32 je hypoalergénny. Využíva perlové špičky, takže pri holení je k vašej pokožke jemný a hladko sa s ním narába. Na začervenanie a podráždenie pokožky môžete zabudnúť. Tri rôzne hrebene umožňujú nastavenie holenia vlasov na 3, 5 a 7 mm. V prípade núdze teda môžete oželieť aj kaderníka.

Holiaci strojček je určený na mokré aj suché holenie, závisí od vašej preferencie a citlivosti pokožky. 100% vodotesnosť ešte zvyšuje jeho univerzálne využitie za každých podmienok.

Philips BG 2036-32

 

Údržba a nabíjanie holiaceho strojčeka Philips BG 2036/32

Po holení ho jednoducho opláchnete pod tečúcou vodou a vďaka nabíjacej jednotke je pripravený k ďalšiemu použitiu. Nabíjanie trvá približne hodinu a strojček vydrží holiť vyše trištvrte hodiny bez prerušenia. V rámci údržby strojček nevyžaduje žiadne premazávanie a dodatočnú špeciálnu starostlivosť. Ak sa ponáhľate, určite vám postačí mu 10 minútové nabíjanie na 10 minútové holenie. Pre lepšiu ilustráciu kontrolka akumulátora znázorňuje úroveň nabitia batérie (plne nabitá, nízka úroveň).

 

Výhody:

 • je univerzálny a ľahko sa s ním narába
 • predĺžená rukoväť umožňuje oholenie po celom tele
 • kontrolka akumulátora indikuje stav batérie
 • hypoalergénny povrch nedráždi pokožku
 • nádstavec na holenie hlavy (3, 5, 7 mm)

Nevýhody:

 • nie vždy oholí úplne dohladka
 • nádstavce v balení nie sú najkvalitnejšie

Cena

Cena strojčeka príjemne prekvapí. Za približne 40 eur ho zakúpite v kamenných predajniach ale aj online. Jeho univerzálnosť ocenia najmä páni zvyknutí na holenie celého tela a občasnej starostlivosti o vlasy. Existuje aj lacnejšia varianta a tým je predošlý model philips bg 2024/15 .

Využívate Phillips BG 2038/32 na holenie hlavy, tela aj strniska? Dajte nám vedieť o svojej skúsenosti v komentároch.

Kategórie
Holiace strojčeky Philips

Recenzia holiaceho strojčeka Philips S7370/12 – Tá správna voľba ak je kvalita vašim mottom !

Renomovaná značka Philips sľubuje pri tomto holiacom strojčeku lepšie kĺzanie po pletí a znižovanie miery podráždenia, čím sa má zabezpečiť príjemný pocit po holení tváre. Sú to však marketingové praktiky ? To sa dozviete v tejto recenzií holiaceho strojčeka philips.

Model Philips S7370/12 predstavuje moderného nástupcu svojho predchodcu, ktorý bol zaujímavý z hľadiska doplňovania gélu, hoci tŕňom v oku bolo jeho hodinové nabíjanie.

 • dobré spracovanie,
 • elegantný dizajn,
 • kvalitný systém precízneho holenia,
 • vodotesnosť,
 • výdrž na jedno plné nabitie.

 

 • absencia stojanu,

Je holiaci strojček Philips S7370/12 správnou voľbou pri pomere cena / výkon?

Prvé, čo si používatelia môžu všimnúť je elegantný dizajn tohto modelu. Je to zásluha štíhleho tela a jemne tvarovaného dizajnu, ktorý sa pri holení drží výborne v ruke, strojček je navyše vodotesný, takže ho môžete používať priamo v sprche.

Výborný výkon sa zabezpečuje prostredníctvom hlavy DynamicFlex, ktorá sa dokáže pohybovať bez veľkej námahy 5 smermi, pričom dokonale kopíruje kontúry tváre. Navrhnutý systém čepelí GentlePrecision zabezpečuje bezproblémové holenie strniska aj na krku a na krčnom ohryzku.

Krúžky Comfort sú tvorené z mikro perličiek, ktoré vyzerajú ako prášok, vďaka ktorým špeciálne jemný povrch nekladie príliš vysoký odpor a umožňuje  takisto veľmi detailnú úpravu krúžkov. Strojček bez problémov a akéhokoľvek dráždenia kĺže po pokožke. Model je vďaka svojej vodotesnosti vhodný na holenie s gélom, alebo penou na suché a mokré holenie. Jeho údržba si nevyžaduje veľa práce.

Na jedno nabitie vydrží úctyhodných 50 minút a jeho nabíjanie trvá 60 minút. Strojček využíva kombináciu napájania a dá sa s ním holiť bez nutnosti napojenia v zásuvke.

Čo sa týka nedostatkov, len ojedinele sa objavili negatíva typu absencie stojana a nižšej kvality pri holení na sucho.

Cena sa u overených predajcov pohybuje na úrovni 127 – 150 eur. Svojou cenou sa zaraďuje do skupiny vhodných produktov pri pomere výkon/cena.

Holiaci strojček Philips S7370/12 predstavuje ideálnu možnosť pre každý vek používateľov.  Dúfame, že sme vám touto recenziou mohli pomôcť. Pokiaľ vlastníte tento model, môžete sa s nami podeliť so svojimi skúsenosťami v komentároch.

Kategórie
Holiace strojčeky Philips

Recenzia: Holiaci Strojček Philips S5100/06 prekvapí príjemným dizajnom

Ďalší z radu recenzovaných holiacich strojčekov Philips pochádza zo série 5000 . Ide konkrétne o  rotačný holiaci strojček Philips  S5100/06 .  Poďme sa teda pozrieť bližšie na všetky dôležité informácie, ktoré by vás mohli zaujímať.

Holaci strojcek Philips S5100/06

 

Philips s5100 / 06 prichádza s technológiou zvanou MultiPrecision, ktorá zlepšuje kvalitu oholenia oproti predošlým druhom . Hlavice strojčeka sú plne nastaviteľné a prispôsobujú sa kontúram mužskej tváre.  Špeciálna technológia Super Lift & Cut najskôr chĺpky nadvihne a následne oholí .  Dokopy má strojček 3 nastaviteľné  rotačné hlavíce a tie vás oholia v troch smeroch  .

Na jednon nabitie vydrží strojček vďaka alkalickej batérií až 40 minút, čo sa odhaduje na približne 13-14 holení pričom strojček sa nabíja približne 60 minút .  Strojček má tiež špeciálny zastrihávač, ktorý výborne poslúži práve tým pánom, ktorí sa nepotrebujú holiť naozaj hladko ale stačí im pekne upravená brada alebo fúzy.

Silné a slabé stránky recenzovaného produktu

 

 • Ľahký a ergonomický dizajn
 • Dobre oholí aj problémové miesta
 • Vhodný pre citlivú pleť
 • Ľahko sa čistí

 

 • Pre menšiu tvár sa môžu zdať hlavice priveľké

Údržba a starostlivosť o strojček.

Ako sme už povedali jednou z výhod tohto strojčeka je aj jeho efektívne a jednoduché čistenie. Stačí keď ho proste umyjete pod tečúcou vodou . Ale pozor ! Strojček nepoužívajte na mokré holenie.

Dostupnosť.

Odporúčame nakupovať iba u overených predajcov . Na každý zakúpený strojček platí samozrejme dvojročná záručná doba.

Dúfame, že vám recenzia pomohla . Nezodpovedané otázky uvítame v komentároch, rovnako ako vaše skúsenosti s týmto holiacim strojčekom . Ak sa vám tento produkt nepozdáva pozrite si ostatné philips holiace strojčeky

Kategórie
Holiace strojčeky Philips

Philips BG 2024/15 – Recenzia telového holiaceho strojčeka

Ďalší z radu holiacich strojčekov Philips, ktorý sme sa rozhodli recenzovať je telový holiaci strojček Philips BG 2024/15, ktorý drží ocenenie produkt roka a v testoch holiacich strojčekov prekonáva konkurenciu.  Strojček vhodný hlavne pre ľudí, ktorí vyhľadávajú kvalitné celotelové oholenie napríklad aj v oblasti ako sú hrudník a ramená. Recenzia je je písaná ako sumár  reálnych skúseností vlastníkov tohto holiaceho strojčeka .

 • Cena
 • Kvalitná značka
 • Vhodný na celé telo
 • Mokré holenie aj suché holenie
 • Výdrž batérie
 • Špecifický dizajn predchádza poškriabaniu a podráždeniu pokožky
 • Vhodný pre alergikov vďaka špecialnej planžete

 

 • Neholí tak dohladka ako žiletka
 • Silnejšie vibruje

Overené obchody, kde kúpite tento produkt za výhodnú cenu.

 

 

Philips BG 2024 /15
Unikátny dizajn holiaceho strojčeka Philips BG 2024/15 Bodygroom vám zaručí oholenie aj na neprístupných miestach na vašom tele .

Cena holiaceho strojčeka Philips BG 2024/15 sa radí medzi nízku cenovú kategóriu. Avšak kedže ide o známu a kvalitnú značku nemusíte sa báť, že by bol strojček nekvalitný. Kupujte však iba u overených predajcov elektroniky.

Test holiaceho strojčeka Philips BG 2024/15 na základe užívateľských recenzií

Philips BG 2024/15 patrí medzi planžetové holiace strojčeky . Tento produkt pochádza z radu holiacich strojčekov na telo a teda je vhodný na celotelové použitie nie len na tvár – mnoho ľudí ho však používa aj na tvár.  Funkcia BodyGroom vám zaručí nie len oholenie tela ale aj úpravu ochlpenia a zastrihávanie.

Je špecifický viacerými benefitmi medzi ktoré patrí  napríklad to, že je strojček vodotesný a teda nemusíte sa obávať použiť ho aj  počas sprchovania (mokré holenie) .

Za vyzdvihnutie určite stojí aj jeho ľahké čistenie . Jeho výdrž je úctyhodných 50 minút, ak je batéria strojčeka nabitá doplna (8 hodín) .  Spolu so strojčekom dostanete aj šikovný dizajnový stojan na jeho nabíjanie, ktorý je svojím rozmerom vhodný na cestovanie a hrebeň, ktorý je vhodný pri holení dlhých chĺpkov.

Philips BG 2024/15 BodyGroom je vhodný aj pre ľudí, ktorí majú citlivú pokožku a sú alergici kedže strojček má špeciálnu hlavicu.

Medzi jeho negatívne stránky sa v názoroch zákazníkov objavuje hlavne „nedokonalé oholenie“  – bohužiaľ realita je taká, že žiaden holiaci strojček vás neoholí tak dohladka ako naostrená britva ale tiež ostáva pravdou, že  britva vás neoholí tak rýchlo ako kvalitný holiaci strojček.  Zopár ľudí sa sťažuje aj na jeho hluk – avšak  tu je potrebné zvážiť aj subjektívny názor a to ako veľmi je človek citlivý na zvukové vnemy.

Údržba.

Strojček nemá v balení čistiacu štetinku . To však nie je žiaden problém kedže po použití úplne stačí keď svoju „mašinku“ jednoducho opláchnete pod tečúcou vodou.

Dúfame, že vám recenzia holiaceho strojčeka Philips BG 2024/15 pomohla . Ak ste majiteľom tohto produktu a chcete sa podeliť o svoju skúsenosť, určite neváhajte a zanechajte komentár.

Ak uvažujete o kúpe strojčeka a máte otázky tiež zanechajte komentár.

Kategórie
Holiace strojčeky Philips

Čo potrebujete vedieť o holiacom strojčeku Philips HQ 6906? Prečítajte si v našej recenzií

O naozaj silnej značke Philips a o jej postavení na trhu sme si na našom webe o holení a holiacich strojčekoch povedali už dostatok. Prejdime teda ku konkrétnym recenziám produktov. Prvým recenzovaným holiacim strojčekom bude Philips HQ 6909 a vy sa dozviete prečo je práve tento strojček tak vyhľadávaný ale samozrejme nezabudneme spomenúť aj jeho zápory.

Strojček Philips HQ 6906 je z radu frézkových holiacich strojčekov a je určený iba na suché holenie. Čiže pozor nie je vodotesný !  Je to vhodný holiaci strojček pre holenie brady a tváre . Je založený na sieťovom napájaní . Obsahuje 2 hlavné funkcie a to CloseCut vďaka ktorému by ste mali byť oholený čo najhladšie a funkciu Systém Reflex Action, vďaka ktorej sa strojček prispsôbuje krivkám vašej tváre  .  Dostupný je v čiernej farbe a má sympatický ergonomický tvar.

Philips HQ 6906
Takto vyzerá rotačný holiaci strojček značky Philips model: HQ 6906

Čo hovoria na holiaci strojček Philips HQ 6906 ľudia?

Jedným z hlavných benefitov tohto strojčeka od známej firmy je predovšetkým jeho cena, ktorá začína na  24,90 € , čo je na značkový holiaci strojček naozaj skvelé . Avšak znamená to v tomto prípade, že je strojček aj kvalitný?

Ľudia, ktorí si produkt kúpili sa zhodujú tiež v názore na jeho ľahké používanie a skvelý tvar. Tento produkt je vhodný predovšetkým pre ľudí, ktorí uprednostňujú rýchlejšie holenie aj za cenu nie práve „dokonalého oholenia“ . Avšak ak vám naozaj nezáleží na tváričke hladkej ako bábatko určite sa nenechajte odradiť.   Jeho minimalistické rozmery vám zaručia, že si ho v kľudne vezmete so sebou na letnú dovolenku alebo akékoľvek iné cestovanie.

Poďme si teda zhrnúť klady a zápory holiaceho strojčeka Philips HQ 6906

 • Bezkonkurenčná cena
 • Silná značka Philips
 • Skvelá použiteľnosť
 • Minimalistické rozmery

 

 • Neholí úplne do hladka ( tento problém sa vyskytoval najma u ľudí, ktorí prešli zo žiletiek na strojček, bohužiaľ máloktorý strojček vás oholí tak do hadka ako žiletka)
 • Menší krátky kábel

Údržba

Podpora Philips odporúča zamieňať každé dva roky holiace hlavy rámci údržby produktu (HQ 56)  – sú súčasťou balenia.  Strojček v žiadnom prípade neumývajte pod vodou a používajte štetinku alebo kefku, ktorou strojček jednoducho vyčistíte.

Dostupnosť.

Odporúčame vám produkt objednať cez internet, kde máte záruku (ako pri každej elektronike), že ho dostanete za skvelú cenu.  Najvýhodnejšia ponuka je momentálne na portály TPD.sk overený predajca, kde aj v prípade reklamácie nebudete mať žiadne problémy.

Svoje skúsenosti, názory prípadne otázky ohľadom holiaceho strojčeka Philips HQ 6906 určite napíšte do komentárov.