Holiace strojčeky pre mužov

Po holiacich strojčekoch pre mužov siahajú paradoxne najmä ženy buď v predvianočnom období alebo keď ich milovaný partner oslavuje narodeniny. Ak patríte k týmto ženám, nasledujúce riadky sú určené práve pre vás. Tipy a triky ako vybrať vhodný holiaci strojček pre neho:

Ak chcete vybrať vhodný holiaci strojček pre muža definujte si nasledujúce :

Je potrebné si zodpovedať zopár otázok  predtým ako siahnete po tom alebo onom produkte.  V prvom rade si treba definovať ako často sa váš muž holí – je to každý deň? Alebo raz za týždeň?

Je prefekcionista?

Ďalšou otázkou, ktorú je potrebné zodpovedať je, či preferuje hladké oholenie alebo mu nevadí aj menšie strnisko a podľa toho si môžete vybrať buď planžetový alebo frézkový strojček.

Čas uteká a nie každý ho má.

Tiež je potrebné vedieť koľko času má váš muž na holenie – holí sa rýchlo po ceste do práce alebo ešte v aute? Alebo si radšej holenie vychutná a nikam sa neponáhľa? V tomto prípade rozhoduje najma veľkosť mašinky a jej tvar , niektoré vačšie produkty nie sú vhodné na prenos alebo cestovanie iné majú zase ergonomický tvár a skvelo padnú do ruky. S používaním strojčeka sa tiež spája jeho spôsob napájania. Sieťove holiace strojček musia mať pre svoju funkčnosť neútalý prívod elektrickej energie. Akumulatorové si môžete v pohodli domova nabiť a vziať so sebou do auta alebo práce.

S časovým vyťažením súvisi tiež údržba – frézkové strojčeky sú vhodné pre vačšinu mužov kedže sa o ne netreba až tak starať .  Ak má muž jemné chĺpky môžete zvážiť aj planžetový strojček.

Mokré alebo suché holenie? Je to rozdiel !

Dajte si tiež pozor, či váš partner uprednostňuje holenie na mokro alebo na sucho . Nie všetky produkty totiž podporujú mokré holenie a nie sú vodotesné !

Strojčeky oholia najma bradu, tvár prípadne jemné chĺpky . Pre holenie tela  vlasov alebo intímnych partií siahnite po nástavcoch .

Akú značku holiaceho strojčeka pre mužov vybrať?

Značka strojčeka je dôležitá . Siahnite  najma po overených výrobcoch strojčekov ako sú napríklad Philips, Remington alebo Braun. Kvalitný sú však aj niektorí menší hráči a to Carrera alebo Sencor.

holiaci strojcek pre muzov
Ak chcete kvalitný holiaci strojček pre muža, rozhodnite sa radšej pre známu značku

Neodporúčame klesnúť pod cenovú hladinu 20 EUR . Jednotlivé recenzie značiek nájdete na našom webe .  Mnoho nekvalitných a lacných strojčekov totiž spôsobuje podráždenie pánskej pokožky spolu s akné  a to snáď netreba spomínať, že budete musieť za krátke časové obdobie kupovať nový produkt.

 

Ak sa však nechcete prehrabávať kvantom informácií spomínané strojčeky pre mužov vás zaručene nesklamú.

Ak máte otázky ohľadom správneho výberu toho najlepšieho holiaceho strojčeka pre mužov, neváhajte zanechať komentár, prípadne osobnú skúsenosť alebo recenziu. Tešíme sa na vaše ohlasy !

 

2 odpovede na “Holiace strojčeky pre mužov”

Zabudli ste spomenúť značku Panasonic. Svoju mašinku Braun som bol nútený vymeniť za Panasonic. A teraz keď pozerám testy a porovnania, jednoznačne váha jazyka sa prikláňa k Panasonic.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.