Kategórie
Holiace strojčeky Braun

Holiaci strojček Braun Series 1 130 – Recenzia

4.7 (94.29%) 7 votes

Prvý z radu holiacich strojčekov Braun, ktorý sme sa rozhodli recenzovať je  Braun Series 1 130 . Ako už názov napovedá ide o produkt zo série 1, ktorá sa vyznačuje dostupnou cenou . Je to však rovnaké aj s kvalitou? Čítajte ďalej, určite sa na to pozrieme. Ide o planžetový holiaci strojček, čo znamená, že ho ocenia ľudia, ktorí sú skôr za pravidelne holenie a maju jemnejšie chĺpky.  Aj keď strojček uvádza, že je vodotesný, neodporúča sa ho používať pri mokrom holení pokožky . Nádjete ho v čiernej farbe a jeho váha je 250 gramov.

Braun Series 1130

Recenzia produktu.

Prejdime teda ku konkrétnej recenzí a skúsenostiam, ktoré majú s holiacim storjčekom Braun Series 1 130 ľudia. Najviac vyzdvihovanou výhodou je samozrejme jeho cena . Kedže je strojček vodotesný môžete ho umývať vo vode . K strojčeku tiež ľahko nájdete holiace hlavice . Avšak ako to je s holením?  Majitelia strojčeka uvádzajú, že produkt má problémy  s oholením väčšej brady, tiež to chce prax ak sa chcete oholiť na menej dostupných miestach ako je krk  a problémy niekedy spôsobuje aj kratšia elektrická šnúra.   Niektorí užívatelia sa sťažujú aj na hluk, ktorý holiaci strojček Braun Series 1 130 vydáva – to však môže byť u každého individuálne.  Avšak stále prevládajú najmä pozitívne reakcie na tento produkt.

Poďme si teda zrhnúť silné a slabé stránky

  • Super cena
  • Zodpovedná kvalita
  • Umývateľný vodou

 

  • Kratšia šnúra
  • Problémy s tvrdším strniskom

 

Cena.

U overených predajcov nájdete Holiaci strojček Braun Series 1 130 od naozaj príjemných 30€ . Neodporúčame nakupovať u neoverených predajcov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.