Kategórie
Holiace strojčeky Philips

Recenzia: Holiaci Strojček Philips S5100/06 prekvapí príjemným dizajnom

4.6 (92%) 5 votes

Ďalší z radu recenzovaných holiacich strojčekov Philips pochádza zo série 5000 . Ide konkrétne o  rotačný holiaci strojček Philips  S5100/06 .  Poďme sa teda pozrieť bližšie na všetky dôležité informácie, ktoré by vás mohli zaujímať.

Holaci strojcek Philips S5100/06

 

Philips s5100 / 06 prichádza s technológiou zvanou MultiPrecision, ktorá zlepšuje kvalitu oholenia oproti predošlým druhom . Hlavice strojčeka sú plne nastaviteľné a prispôsobujú sa kontúram mužskej tváre.  Špeciálna technológia Super Lift & Cut najskôr chĺpky nadvihne a následne oholí .  Dokopy má strojček 3 nastaviteľné  rotačné hlavíce a tie vás oholia v troch smeroch  .

Na jednon nabitie vydrží strojček vďaka alkalickej batérií až 40 minút, čo sa odhaduje na približne 13-14 holení pričom strojček sa nabíja približne 60 minút .  Strojček má tiež špeciálny zastrihávač, ktorý výborne poslúži práve tým pánom, ktorí sa nepotrebujú holiť naozaj hladko ale stačí im pekne upravená brada alebo fúzy.

Silné a slabé stránky recenzovaného produktu

 

  • Ľahký a ergonomický dizajn
  • Dobre oholí aj problémové miesta
  • Vhodný pre citlivú pleť
  • Ľahko sa čistí

 

  • Pre menšiu tvár sa môžu zdať hlavice priveľké

Údržba a starostlivosť o strojček.

Ako sme už povedali jednou z výhod tohto strojčeka je aj jeho efektívne a jednoduché čistenie. Stačí keď ho proste umyjete pod tečúcou vodou . Ale pozor ! Strojček nepoužívajte na mokré holenie.

Dostupnosť.

Odporúčame nakupovať iba u overených predajcov . Na každý zakúpený strojček platí samozrejme dvojročná záručná doba.

Dúfame, že vám recenzia pomohla . Nezodpovedané otázky uvítame v komentároch, rovnako ako vaše skúsenosti s týmto holiacim strojčekom . Ak sa vám tento produkt nepozdáva pozrite si ostatné philips holiace strojčeky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.