Kategórie
Holiace strojčeky Philips

Philips BG 2024/15 – Recenzia telového holiaceho strojčeka

4 (80%) 8 votes

Ďalší z radu holiacich strojčekov Philips, ktorý sme sa rozhodli recenzovať je telový holiaci strojček Philips BG 2024/15, ktorý drží ocenenie produkt roka a v testoch holiacich strojčekov prekonáva konkurenciu.  Strojček vhodný hlavne pre ľudí, ktorí vyhľadávajú kvalitné celotelové oholenie napríklad aj v oblasti ako sú hrudník a ramená. Recenzia je je písaná ako sumár  reálnych skúseností vlastníkov tohto holiaceho strojčeka .

  • Cena
  • Kvalitná značka
  • Vhodný na celé telo
  • Mokré holenie aj suché holenie
  • Výdrž batérie
  • Špecifický dizajn predchádza poškriabaniu a podráždeniu pokožky
  • Vhodný pre alergikov vďaka špecialnej planžete

 

  • Neholí tak dohladka ako žiletka
  • Silnejšie vibruje

Overené obchody, kde kúpite tento produkt za výhodnú cenu.

 

 

Philips BG 2024 /15
Unikátny dizajn holiaceho strojčeka Philips BG 2024/15 Bodygroom vám zaručí oholenie aj na neprístupných miestach na vašom tele .

Cena holiaceho strojčeka Philips BG 2024/15 sa radí medzi nízku cenovú kategóriu. Avšak kedže ide o známu a kvalitnú značku nemusíte sa báť, že by bol strojček nekvalitný. Kupujte však iba u overených predajcov elektroniky.

Test holiaceho strojčeka Philips BG 2024/15 na základe užívateľských recenzií

Philips BG 2024/15 patrí medzi planžetové holiace strojčeky . Tento produkt pochádza z radu holiacich strojčekov na telo a teda je vhodný na celotelové použitie nie len na tvár – mnoho ľudí ho však používa aj na tvár.  Funkcia BodyGroom vám zaručí nie len oholenie tela ale aj úpravu ochlpenia a zastrihávanie.

Je špecifický viacerými benefitmi medzi ktoré patrí  napríklad to, že je strojček vodotesný a teda nemusíte sa obávať použiť ho aj  počas sprchovania (mokré holenie) .

Za vyzdvihnutie určite stojí aj jeho ľahké čistenie . Jeho výdrž je úctyhodných 50 minút, ak je batéria strojčeka nabitá doplna (8 hodín) .  Spolu so strojčekom dostanete aj šikovný dizajnový stojan na jeho nabíjanie, ktorý je svojím rozmerom vhodný na cestovanie a hrebeň, ktorý je vhodný pri holení dlhých chĺpkov.

Philips BG 2024/15 BodyGroom je vhodný aj pre ľudí, ktorí majú citlivú pokožku a sú alergici kedže strojček má špeciálnu hlavicu.

Medzi jeho negatívne stránky sa v názoroch zákazníkov objavuje hlavne „nedokonalé oholenie“  – bohužiaľ realita je taká, že žiaden holiaci strojček vás neoholí tak dohladka ako naostrená britva ale tiež ostáva pravdou, že  britva vás neoholí tak rýchlo ako kvalitný holiaci strojček.  Zopár ľudí sa sťažuje aj na jeho hluk – avšak  tu je potrebné zvážiť aj subjektívny názor a to ako veľmi je človek citlivý na zvukové vnemy.

Údržba.

Strojček nemá v balení čistiacu štetinku . To však nie je žiaden problém kedže po použití úplne stačí keď svoju „mašinku“ jednoducho opláchnete pod tečúcou vodou.

Dúfame, že vám recenzia holiaceho strojčeka Philips BG 2024/15 pomohla . Ak ste majiteľom tohto produktu a chcete sa podeliť o svoju skúsenosť, určite neváhajte a zanechajte komentár.

Ak uvažujete o kúpe strojčeka a máte otázky tiež zanechajte komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.