Kategórie
Holiace strojčeky Braun

Všetko, čo potrebujete vedieť o prémiovom holiacom strojčeku BRAUN SERIES 7799

4.6 (92%) 5 votes

Nemecká spoločnosť Braun priniesla v podobe holiaceho strojčeka BRAUN SERIES 7799 prémiovej rady jeden z najlepších produktov na trhu. Strojček je ideálny na suché ale aj mokré holenie v sprche, nakoľko je vodotesný a teda poskytuje možnosť vyčistenia  aj pod tečúcou vodou. Päť rôznych nastavení (extra citlivé, citlivé, normálne, intenzívne a turbo) ponúka variabilitu a prispôsobenie výkonu pokožke každého užívateľa a dokonalé oholenie aj na ťažko dostupných miestach.

 

  • Výdrž batérie
  • Mokré holenie a čistenie
  • Luxusný dizajn a využitie najmodernejších materiálov
  • Dokonalé oholenie za pomoci pestrej škály funkcií
  • Čistiaca stanica, ktorá strojček očistí a premaže podľa stupňa opotrebovania

 

  • Trošku vyššia cena

Technológia Sonic využíva viac než 10 000 mikro vibrácií a zachytí tak maximálne množstvo fúzov  a chlpov naraz. Spoločnosť Braun využila v strojčeku najmodernejšie technológie a materiály, čo potvrdzuje aj planžeta OptiFoil  pre hlbšie zastrihnutie chlpov. Jediná patentovaná stredová lišta na svete zase aktívne nadvihuje chĺpky rastúce v opačnom smere a prispieva tak k ešte precíznejšiemu oholeniu. Unikátne nakombinované výkyvné holiacej hlavy spolu s plávajúcimi holiacimi planžetami predurčuje strojček splniť  aj tie najnáročnejším požiadavkám zákazníkov.

 Recenzia BRAUN SERIES 7799

Nabitie strojčeka  trvá približne hodinu, možnosť rýchleho nabíjania však čakaciu dobu výrazne skracuje na 30 minút. Produkt sa dodáva v exkluzívnom cestovnom puzdre spolu s čistiacou a nabíjacou stanicou so zdrojom,  čistiacou kazetou a kefkou na čistenie. Ergonomický dizajn holiaceho strojčeka umožňuje skvelé manévrovanie počas holenia.

Ďalšou výhodou strojčeka je automatická voľba napätia , čo ocenia najmä ľudia cestujúci po celom svete.

braun-series-7799
Čistiaca a nabíjacia stanica je súčasťou balenia produktu

Cena.

Cena holiaceho strojčeka BRAUN SERIES 7799 je prispôsobená jeho štýlovému dizajnu a výkonu. Začína na cenovke 209 eur u overených predajcov elektroniky. Nákup u neoverených a málo známych predajcov neodporúčame.

Čistenie a údržba holiaceho strojčeka BRAUN SERIES 7799

Strojček v rámci čistiaceho cyklu automaticky premaže a vysuší britvy. Prináša aj funkciu rýchleho čistenia za 25 sekúnd. Unikátny systém Clean & Renew automaticky vyhodnocuje opotrebovanie strojčeka a vyberie optimálnu intenzitu čistenia. Súčasťou balenia je aj kefka na čistenie, ktorá postačí na rýchlu údržbu.

Holiaci strojček BRAUN  je ideálny pre aktívnych a náročných zákazníkov, ktorí si potrpia na to najdokonalejšie oholenie za využitia najmodernejších funkcií a technológií v oblasti pánskeho holenia, čomu zodpovedá aj vyššia cena produktu.

Máte skúsenosť s holiacim strojčekom BRAUN SERIES 7799? Podeľte sa o ňu s nami v komentároch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.