Kategórie
Holiace strojčeky Philips

Recenzia holiaceho strojčeka Philips S7370/12 – Tá správna voľba ak je kvalita vašim mottom !

4 (80%) 6 votes

Renomovaná značka Philips sľubuje pri tomto holiacom strojčeku lepšie kĺzanie po pletí a znižovanie miery podráždenia, čím sa má zabezpečiť príjemný pocit po holení tváre. Sú to však marketingové praktiky ? To sa dozviete v tejto recenzií holiaceho strojčeka philips.

Model Philips S7370/12 predstavuje moderného nástupcu svojho predchodcu, ktorý bol zaujímavý z hľadiska doplňovania gélu, hoci tŕňom v oku bolo jeho hodinové nabíjanie.

  • dobré spracovanie,
  • elegantný dizajn,
  • kvalitný systém precízneho holenia,
  • vodotesnosť,
  • výdrž na jedno plné nabitie.

 

  • absencia stojanu,

Je holiaci strojček Philips S7370/12 správnou voľbou pri pomere cena / výkon?

Prvé, čo si používatelia môžu všimnúť je elegantný dizajn tohto modelu. Je to zásluha štíhleho tela a jemne tvarovaného dizajnu, ktorý sa pri holení drží výborne v ruke, strojček je navyše vodotesný, takže ho môžete používať priamo v sprche.

Výborný výkon sa zabezpečuje prostredníctvom hlavy DynamicFlex, ktorá sa dokáže pohybovať bez veľkej námahy 5 smermi, pričom dokonale kopíruje kontúry tváre. Navrhnutý systém čepelí GentlePrecision zabezpečuje bezproblémové holenie strniska aj na krku a na krčnom ohryzku.

Krúžky Comfort sú tvorené z mikro perličiek, ktoré vyzerajú ako prášok, vďaka ktorým špeciálne jemný povrch nekladie príliš vysoký odpor a umožňuje  takisto veľmi detailnú úpravu krúžkov. Strojček bez problémov a akéhokoľvek dráždenia kĺže po pokožke. Model je vďaka svojej vodotesnosti vhodný na holenie s gélom, alebo penou na suché a mokré holenie. Jeho údržba si nevyžaduje veľa práce.

Na jedno nabitie vydrží úctyhodných 50 minút a jeho nabíjanie trvá 60 minút. Strojček využíva kombináciu napájania a dá sa s ním holiť bez nutnosti napojenia v zásuvke.

Čo sa týka nedostatkov, len ojedinele sa objavili negatíva typu absencie stojana a nižšej kvality pri holení na sucho.

Cena sa u overených predajcov pohybuje na úrovni 127 – 150 eur. Svojou cenou sa zaraďuje do skupiny vhodných produktov pri pomere výkon/cena.

Holiaci strojček Philips S7370/12 predstavuje ideálnu možnosť pre každý vek používateľov.  Dúfame, že sme vám touto recenziou mohli pomôcť. Pokiaľ vlastníte tento model, môžete sa s nami podeliť so svojimi skúsenosťami v komentároch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.