Kategórie
Holiace strojčeky Braun

Mali by ste siahnuť po holiacom strojčeku Braun series 1-190s ?

4.6 (92.5%) 8 votes

V dnešnej recenzií holiacich strojčekov Braun sme sa zamerali na produkt Series 1-190s.  Holiaci strojček Braun series 1-190 patrí k obľúbeným produktom na holenie v strednej cenovej kategórií a už dlhodobo patrí medzi top 10 produktov spoločnosti Braun.  Aká je však pravda, je tento holiaci strojček naozaj tak kvalitný vzhľadom na jeho cenu?  Braun Series 1 190s patrí medzi planežetové holiace strojčeky a disponuje špeciálnou planžetou s názvom FreeFloat, ktorá sa prispôsobuje rôznym záhybom a povrchu vašej tváre . Strojček sa tak dostane aj na ťažšie prístupné miesta .

Druhá planžeta SmartFoil na druhej strane zachytí ochlpenie, ktoré rastie do rôznych smerov v rôznych dĺžkach. Holiaca hlavica je úzka a strojček padne príjemne do ruky.  Oproti starším modelom je potrebné vziať do úvahy, že holiaca hlava už nie je pevná ale flexibilná.   Tento druh produktu ocenia predovšetkým začiatočníci v holení .

Napájací kábel má dĺžku približne 1,5 metra . Strojček je vhodný ako na mokré tak aj na suché holenie, z toho vyplýva aj výhoda, že produkt jednoducho vyčistíte pod tečúcou vodou v kúpeľni . Produkt sa nabíja 1 hodinu a vydrží na jedno nabitie cca 30 minút.      

BRAUN Series 1-190s
Dizajn holiaceho strojceka Braun 1-190s

 

  • Dizajn
  • Cena
  • Mokré holenie a čistenie

 

  • Drahšie náhradné hlavice

Údržba holiaceho strojčeka Braun Series 1-190s

Produkt sa čistí naozaj jednoducho a intuitívne . Kedže je strojček vhodný aj na mokré holenie, môžete ho s ľahkosťou umyť pod tečúcou vodou a následne nechajte vysušiť. Súčasťou balenie ja okrem nabíjačky a ochranného krytu aj čistiaci štetec, ktorý odporúčame dôkladne uschovať .

Dostupnosť a cena .

Braun Series 1-190s zoženiete u všetkých overených predajcov . Odporúčame vám však využiť nákup cez internet, kde je elektronika vždy za výhodnejšiu cenu ako v kamenných predajniach . U overených predajcov nebudete mať problem s podporou a ani reklamáciou. Strojček kúpite už od  43€ .  Zoženiete ho iba v jednej farbe – čiernej .

Máte osobné skúsenosti s týmto produktom? Podeľte sa o ne v komentároch !

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.