Kategórie
Holiace strojčeky Philips

Ako obstál v našej recenzii holiaci strojček Philips 1000 S1100/04?

4.7 (94.55%) 11 votes

Tentoraz sme pre vás otestovali holiaci strojček značky Philips, konkrétne model 1000 S1100/04. Určený je na suché holenie. Poďme si priblížiť jeho silné a slabé stránky.

Jednoznačnou devízou strojčeka  je systém CloseCut Blade system, ktorý zabezpečí, že čepielky budú vždy v dobrej kondícii.  Počas toho, ako strojček pracuje sa čepele navzájom ostria a sú pripravené na holenie za v podstate vždy. Hlavica s tromi frézkami Flex sa dokáže pohybovať štyrmi smermi, čo umožňuje pomerne dobrý dotyk strojčeka s tvárou počas holenia problémových miest ako je napríklad krk alebo čeľusť. Dizajn strojčeka neprekvapí, v rukách sa drží pohodlne počas holenia fúzov.

philips-1000-s1100-04

Čistenie a údržba holiaceho strojčeka Philips 1000 S1100/04

Pravdepodobne najväčšou nevýhodou strojčeka Philips 1000 S1100/04 je fakt, že je neumývateľný. Model vám to vynahradí pomerne jednoduchým otvorením, kedy pomocou štetinky vyčistíte frézky od prebytočných chlpov. Manuálne čistenie je teda miernou komplikáciou pri starostlivosti a údržbe. Štetinka je samozrejmou súčasťou každého balenia.

Model 1000 S1100/04 bol navrhnutý tak, že vám poslúži iba pri zapojení do elektrickej zásuvky, čo však vylučuje patálie s nabíjaním. Jednoducho ho zapnete a strojček vás kvalitne oholí.

Súčasťou balenia je už spomínaná štetinka na čistenie hlavíc a ochranný kryt. Prevedenie v čiernej farbe modelu svedčí, tak ako prekvapí jeho ľahkosť, 0,37 kg, čo z neho robí ideálneho spoločníka pre cestovanie naľahko. Strojček nie je vodotesný a neumožňuje zastrihávanie chlpov.

hlavica holiaceho strojčeka
hlavica holiaceho strojčeka

 

  • CloseCut Blady system – čepielky sa ostria počas samotného holenia
  • Hlavica s tromi frézkami Flex sa pohybuje v 4 smeroch
  • Je prenosný, skladný a ľahko sa používa

 

  • Nie je vodotesný
  • Komplikovanejšie sa čistí

Ak hľadáte spoľahlivý frézový holiaci strojček na suché holenie a nevadí vám manuálne čistenie frézok, výhody modelu 1000 S1100/04 určite oceníte a v praxi pocítite. Cena, ktorá začína približne na 28 eurách je odpovedajúcou vzhľadom k tomu, čo strojček dokáže ponúknuť.

Máte so strojčekom Philips 1000 S1100/04 vlastnú skúsenosť? Dajte nám o nej vedieť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.