Kategórie
Holiace strojčeky Philips

Philips BG 2036/32 Recenzia

4.7 (93.33%) 9 votes

Naša najnovšia recenzia sa zamerala na holiaci a zastrihávací strojček Phillips BG 2038/32. Aké sú jeho plusy a mínusy?

Jednou z z najväčších devíz tohto produktu je jeho univerzálnosť. Či už si potrebujete oholiť hlavu, alebo len strnisko, strojček je určený pre vás. Ergonomický dizajn a predĺžená rukoväť vám umožnia dobré uchopenie strojčeka, s ktorým si oholíte  aj horšie dostupné miesta. Holenie chrbta tak už nebude predstavovať žiadnu komplikáci.

Phillips BG 2038/32 je hypoalergénny. Využíva perlové špičky, takže pri holení je k vašej pokožke jemný a hladko sa s ním narába. Na začervenanie a podráždenie pokožky môžete zabudnúť. Tri rôzne hrebene umožňujú nastavenie holenia vlasov na 3, 5 a 7 mm. V prípade núdze teda môžete oželieť aj kaderníka.

Holiaci strojček je určený na mokré aj suché holenie, závisí od vašej preferencie a citlivosti pokožky. 100% vodotesnosť ešte zvyšuje jeho univerzálne využitie za každých podmienok.

Philips BG 2036-32

 

Údržba a nabíjanie holiaceho strojčeka Philips BG 2036/32

Po holení ho jednoducho opláchnete pod tečúcou vodou a vďaka nabíjacej jednotke je pripravený k ďalšiemu použitiu. Nabíjanie trvá približne hodinu a strojček vydrží holiť vyše trištvrte hodiny bez prerušenia. V rámci údržby strojček nevyžaduje žiadne premazávanie a dodatočnú špeciálnu starostlivosť. Ak sa ponáhľate, určite vám postačí mu 10 minútové nabíjanie na 10 minútové holenie. Pre lepšiu ilustráciu kontrolka akumulátora znázorňuje úroveň nabitia batérie (plne nabitá, nízka úroveň).

 

Výhody:

  • je univerzálny a ľahko sa s ním narába
  • predĺžená rukoväť umožňuje oholenie po celom tele
  • kontrolka akumulátora indikuje stav batérie
  • hypoalergénny povrch nedráždi pokožku
  • nádstavec na holenie hlavy (3, 5, 7 mm)

Nevýhody:

  • nie vždy oholí úplne dohladka
  • nádstavce v balení nie sú najkvalitnejšie

Cena

Cena strojčeka príjemne prekvapí. Za približne 40 eur ho zakúpite v kamenných predajniach ale aj online. Jeho univerzálnosť ocenia najmä páni zvyknutí na holenie celého tela a občasnej starostlivosti o vlasy. Existuje aj lacnejšia varianta a tým je predošlý model philips bg 2024/15 .

Využívate Phillips BG 2038/32 na holenie hlavy, tela aj strniska? Dajte nám vedieť o svojej skúsenosti v komentároch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.