Kategórie
Holiace strojčeky Braun

Recenzia holiaceho strojčeka Braun Series 3-3030s

4.8 (95%) 4 votes

Holenie patrí neoddeliteľne k životu nás, mužov. Či chceme alebo nie, touto činnosťou trávime naozaj veľa času. Preto je výber holiaceho strojčeka veľmi dôležitý. Ak však nemáte čas na zbytočné experimenty, nezúfajte! My sme za vás otestovali nový holiaci strojček Braun Series 3-3030s!

Braun Series 3 - 3030s
Braun Series 3 – 3030s je dizajnovo naozaj vydareným kúskom

 

Braun Series 3 je najnovšou a najmodernejšou generáciou planžetových holiacich strojčekov tejto značky. Ide o trojitý holiaci systém, ktorý je inteligentne zabezpečený hrebienkom Micro Comb a doplnený o planžetu SensoFoil. Tento hrebienok navádza fúzy a chĺpky do strihacej časti lepšie a efektívnejšie. Rýchlosť holenia sa tak rapídne zvyšuje, čo oceníte najmä pri časovej tiesni.

Trojitý holiaci systém Triple Action zaručuje dokonalé oholenie s prihliadnutím na pohodlie pokožky. Toto všetko nám prezrádza výrobca. Aká je však realita?

Prvou výhodou, ktorú sme si všimli oproti starším verziám, je dôkladnosť holenia. Strojček sa dostane prakticky kamkoľvek a nezabudne na žiadny chlp. Samozrejme – keďže ide o holiaci strojček, neoholí až tak, ako napríklad naostrená britva. To však od strojčekov ani nežiadame.

Holenie je rýchle, jednoduché a šetrné k pokožke. Braun Series 3 teda nedráždi ani tie najcitlivejšie typy pokožky mužov. Celý proces holenia je tichý a dá sa povedať, že príjemný. Už spomínaná rýchlosť je skvelou výhodou, ktorú neraz oceníte aj vy! Okrem toho je strojček vodotesný a vďaka kvalitným materiálom nemeckej výroby je aj odolný. Ide teda o dlhodobejšie riešenie. Ponúka jeden z najvýhodnejších pomerov ceny a kvality na trhu.

Braun 3-3030s zhrnutie recenzie:

  • Dôkladné oholí pomocou 2 planžiet a zastrihávača aj dlhšie fúzy
  • Produkt roka 2017
  • Výborný dizajn padne do ruky
  • Vodeodolný a umývateľný
  • Bezkonkurenčný pomer cena / kvalita

 

  • Červená farba sa nemusí pozdávať každému

Z nášho testovania vyplýva, že nám výrobca naozaj neklamal. Planžetový holiaci strojček Braun Series 3-3030s  je inovatívnou novinkou a dokonalým riešením z pohľadu kvality, ale aj ceny!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.