Kategórie
Holiace strojčeky Braun

Je prémiový strojček Braun Series 9 9290cc tým doposiaľ najlepším z dielne nemeckého giganta?

4.8 (96%) 10 votes

Líder v starostlivosti o pánske holenie, spoločnosť Braun, opäť nesklamal a priniesol jeden z najpodarenejších modelov, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších pánov. Model  Braun Series 9 9290cc Wet&Dry  je kompletne navrhnutý a vyrobený v Nemecku, čo sa odzrkadľuje v jeho skvelých holiacich vlastnostiach.

Model je vhodný aj pre pánov s extrémne citlivou pokožkou, vďaka holiacej hlave s pridanou časťou, ktorá ochraňuje tvár pred podráždením. Štvordielna 10D flexibilná holiaca hlava sa prispôsobí aj tým najjemnejším nerovnostiam a komfortne oholí ťažko prístupné miesta.

Braun
Kvalitná čistiaca stanica je súčasťou balenia

Špeciálna titánová lišta Hyper Lift& Cut Trimmer, či Direct &Cut Trimmer a konštrukcia holiacej fólie Opti Foil ponúkajú riešenie na akýkoľvek typ chlpov. Iba málo produktov sa vyrovná kvalite a pohodliu počas holenia, aký ponúka Braun Series 9 9290cc.  Strojček je vodotesný až do hĺbky piatich metrov, umožňuje mokré, ale aj suché holenie. Výhodou je aj možnosť uzamknutia hlavice.

 Čo sa týka dizajnu, čierna farba v kombinácii s chrómom je výbornou voľbou. Spolu s ergonomickým dizajnom a povrchu, ktorý zabraňuje kĺzaniu je holenie efektné a efektívne zároveň. 

Údržba a čistenie modelu  Braun Series 9 9290cc

Neodmysliteľnou súčasťou balenia najvyššej rady od Braunu je čistiaca stanica s technológiou Braun Clean & Charge. Ponúka nasledovné funkcie: čistenie pomocou čistiaceho roztoku, nabíjanie (výhodou je možnosť nabíjania aj pomocou káblu), premazávanie (udrží britvy v dokonalom stave) a rýchle sušenie pre maximalizáciu výkonu. V ponuke je aj funkcia automatickej voľby programov, kedy stanica sama vyhodnotí, ktorý z nich je potrebný využiť.

Výkon a batéria holiaceho strojčeka.

Braun Series 9 9290cc je výnimočne tichým holiacim strojčekom. Inteligentná zvuková technológia Sonic optimalizuje výkon strojčeka vzhľadom k hustote fúzov. Nabíjacia doba je približne 45 minút s výdržou takmer 50 minút, takže vám nabitý vydrží aj na dlhšie cesty. Svetelný indikátor na stanici signalizuje čas do úplného nabitia strojčeka pre lepší prehľad.

  • Čistiaca stanica s technológiou Braun Clean & Charge
  • Nemecká precíznosť a dizajn modelu
  • Oholenie bez podráždenia aj extrémne citlivej pokožky
  • Veľké množstvo funkcií a využitia strojčeka

 

  • Vyššia cena, ktorá však zodpovedá kvalite a výkonu
Dizajn
Ergonomický dizajn strojčeka, ktorý padne do ruky

Strojček sa dodáva v balení s vkusným cestovným puzdrom. Model v sebe snúbi nemeckú precíznosť a dizajn s prvotriednymi materiálmi, technológiami a holiacimi vlastnosťami, čo z neho robí jeden z najvyspelejších strojčekov na trhu. Zodpovedajúca  cena na trhu sa pohybuje vo vyššej cennovej hladine v závislosti od predajcu. Odporúčame nákup len u overených predajcov elektroniky.

Jedna odpoveď na “Je prémiový strojček Braun Series 9 9290cc tým doposiaľ najlepším z dielne nemeckého giganta?”

Mám holiaci strojček Braun Series 9, ide mi v poriadku ak ide, ale po nabití neviem ho znova zapnuť v čom je chyba. Je to úplne nový?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.